Pachnące eksperymenty

W piątek, 5.01.2018r., w naszym przedszkolu odbywały się eksperymenty. Tym razem dzieci z obu grup, Krasnali i Kangurków, uczyły się wytwarzać zapachy. Po warsztatach każde dziecko mogło zabrać swoją próbkę perfum do domu, by i tam pięknie pachniało :)!

Bal Karnawałowy

Już niedługo w naszym przedszkolu odbędzie się Bal Karnawałowy! Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzinami do wspólnej zabawy!

Wycieczka nad Otomin

Po drezynowych, przyszedł czas na sobotnie wycieczki piesze. Już 7 października zapraszamy rodziców z dziećmi na wycieczkę nad Jezioro Otomińskie. Może dotrzemy aż na cypel, by zobaczyć, gdzie znajdował się gród i wysłuchać legendy o rycerzu Otominie i pięknej Odminie. Potrzebne będą dwa bilety autobusowe, godzinne (tam i powrót) dla dorosłych. Dzieci oczywiście mają bilety w ramach przedszkola. Do zobaczenia przed przedszkolem o 9:45. Powrót około 14:00.

Wycieczka na Gradową Górę

W czwartek, 3 sierpnia po śniadaniu na wyprawę na Górę Gradową w Gdańsku wyruszają Krasnale:) Wracamy na obiad.

Prosimy, aby dzieci miały czapeczki, swobodne ubrania i wygodne buty oraz wodę do picia.

wtorek, 16, styczeń 2018 16:01