"Kuchnia molekularna"- eksperymenty z Akademią Bystrzaka

We wtorek, dn. 12.06.2018 r., odbyły się ostatnie w tym roku przedszkolnym eksperymenty z Akademii Bystrzaka. :)

Dzięki nim, mogliśmy na własne oczy ( i przez swe żołądki! :)) doświadczyć, czym jest "kuchnia molekularna", co bardzo się nam podobało!

Nie obyło się zatem bez napojów schłodzonych suchym lodem, lodów o smaku żurawinowym w kolorze pistacji, a także "smoczych" chrupków. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji na naszym funpage'u na Facebooku!

Wycieczka na plażę- KRASNALE

W piątek, dn. 08.06.2018 r., grupa Krasnali wybrała się na wycieczkę na plażę w Jelitkowie. :)

Wyznaczone cele- skorzystanie ze słonecznej pogody, zbieranie muszelek, zbudowanie zamku z piasku oraz przede wszystkim wspólna zabawa i nieznikający z twarzy uśmiech!

Oczywiście wszystkie cele zostaly zrealizowane i nie ukrywając.. wyczekujemy kolejnej takiej wycieczki! :)

Dzień Dziecka :)

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” (J. Korczak) :)

Kochani, a czy Wy zgadzacie się z tym hasłem?

My oczywiście się zgadzamy i dlatego też zorganizowaliśmy w naszej placówce przyspieszony Dzień Dziecka!

... było wspólne pieczenie gofrów, dekorowanie ich własnoręcznie pokrojonymi owocami, malowanie rączek i nóżek, a także zabawy na łące z bańkami mydlanymi. :)

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z tego wyjątkowego dnia na naszym funpage'u na Facebooku!

Dzień Rodziny

W piątek, w naszej placówce odbyła się uroczystość związana z Dniem Rodziny. :)

Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie i smakołyki!

Mamy nadzieję, że przedstawienie naszych małych aktorów się Wam podobało i że na długo pozostanie Wam w pamięci!

Jeszcze raz- Wszystkiego najlepszego! :)

czwartek, 21 czerwiec 2018 10:36