Nauczyciele

W EURECE pracują nauczyciele, którzy posiadają kwalifikacje niezbędne do wykonywania pracy w przedszkolu. Tworzą przyjazną, serdeczną atmosferę, co sprawia, że dzieci chętnie uczęszczają do przedszkola.

Otaczają dzieci ciepłem, organizują im zajęcia związane z każdą porą roku, tańczą z nimi, malują, śpiewają, odpowiadają na niezliczone pytania i rozmawiają.....

Pomagają dzieciom w codziennych czynnościach, jednocześnie ucząc je samodzielności. Wprowadzają w świat wartości: szacunek, współpraca, zgodność, bezpieczeństwo i  zdrowie.

Grupą "Kangurków" opiekuje się  Pani Elżbieta Saldanha - nauczyciel.

Grupą "Krasnali" i zerówką Pani Agata Bartelik oraz Pani Monika Łukaszewicz  - nauczyciel wychowania przedszkolnego.

Nauczycieli wspierają Pani Ewelina Słomska (psycholog) i Pani Patrycja Paczyńska.

sobota, 23, wrzesień 2017 11:02