Nauczyciele

W EURECE pracują nauczyciele, którzy posiadają kwalifikacje niezbędne do wykonywania pracy w przedszkolu. Tworzą przyjazną, serdeczną atmosferę, co sprawia, że dzieci chętnie uczęszczają do przedszkola.

Otaczają dzieci ciepłem, organizują im zajęcia związane z każdą porą roku, tańczą z nimi, malują, śpiewają, odpowiadają na niezliczone pytania i rozmawiają dbając o poprawny język i logiczne wypowiedzi dzieci. :)

Pomagają dzieciom w codziennych czynnościach, jednocześnie ucząc je samodzielności. Wprowadzają w świat wartości: szacunek, współpraca, zgodność, bezpieczeństwo i  zdrowie.

Grupą "Kangurków" opiekuje się Pani Natalia Łydka - nauczyciel i Justyna Mroczek.

Nad grupą starszaków, tzn. grupą "Krasnali" czuwa zaś Pani Agnieszka Lis - nauczyciel  wraz z Panią Patrycją Paczyńską.

wtorek, 16, styczeń 2018 15:56